LC WAİKİKİ MASKE ÜRETİYOR

LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Koronavirüs salgınıyla mücadele için üretime başladıklarını belirtti.

Başkan Küçük “30’dan fazla şehirde yüzlerce fason üreticimizle on binlerce çalışanımızla haftada 40 milyon adet maske üretiyoruz” şeklinde açıklamada bulundu.

Birçok firmanın yanısıra LC WAİKİKİ dende talep çoğalına hızlı bir şekilde tesislerinde maske üretimine başladıklarımı belirterek

“Ham madde teminini ve gerekli tüm makine teçhizatını üstlenerek, imalat altyapısını kurduk. LC Waikiki ve Taha Grubu olarak, sadece bir hafta içinde, gerekli tüm tedbirleri almak suretiyle, tesislerimizi maske üretim üssüne dönüştürdük. 2,5 milyon adet maske üreterek Sağlık Bakanlığı’na hibe ettik.

Sonrasında devam eden ihtiyaç sebebiyle, LC Waikiki ve grup şirketleri bünyesindeki fabrikalarımızın yanı sıra 30’dan fazla şehirde yüzlerce fason üreticimizle on binlerce çalışanımızla, kar amacı gütmeden haftada 40 milyon adet maske üretiyoruz.

Tüm üretim alanlarında en hızlı şekilde gereken tüm tedbirler alındı, maske üretim altyapısı Sağlık Bakanlığı standartlarına göre hazırlandı ve üretime başlandı.” şeklinde sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir