EV ORTAMINDA ÇALIŞANLARIN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRAN UYGULAMALAR

Evden çalışmak önemli bir meziyettir. Özellikle zaman ve araçları çok iyi kullanmanız gerekmektedir.İşte bu uygulamalar zaman ve araç konusunda sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

PAROLANIZI UNUTMAYIN: LASTPASS

Lastpass bir şifre uygulamasıdır. Birçok proğram yada hesap kullandığınız için şifrelerinde sorun yaşayabilirsiniz. Bu proğram sayesinde şifreleriniz hem daha kolay hatırlanacak hemde çok güvenli bir şekilde başkalarına sızdırılmadan saklanacak.Aynı zamanda şifre belirleme ve üretme işlemindede size yardımcı olur.

GÜZEL GÜZEL UYUYUN : NOİSLİ

Evde çalışırken de çok yorulursunuz. Yatağa yattığınız zaman güzel bir uykuyu haketmişsiniz demektir. Güzel bir uyku sizin sabah erkenden dinç bir şekilde kalkmanızı sağlar. İşte bu uygulamada siz uyumaya çalışırken arkaplanda güzerahatlık verici seslerle uykunuza dalmanızı sağlar. Farklı ses konbinasyonlarlada zenginleştirilmiş bir uygulamadır.

NOTLARINIZI DÜZENLEYİN : BEAR

Notlarınızı dijital ortamda daha iyi muhafaza edeceğiniz kesin. Bu uygulamada notlarınızı gruplandırır link verebilirsiniz. Başlık renk boyut gibi birçok seçeneği ile de notlarınızı optimize edebilirsiniz. iOS ve macOS işletim sistemleriyle tasarlanmıştır. Dışa aktarımda pdf veya jpeg olarakta gerçekleştirebilirsiniz.

GÖREVLER VE HEDEFLER: ANY.DO

Ses komutlarıyla veya yazarak alarm kurabilir hatırlatma yapabilir görevlerinizi kaydedebilirsiniz. Yapılacaklar listenizi oluşturup hiçbirşeye gecikmez proğramlı bir şekilde ilerlersiniz.

CÜZDANLARINIZI KARTVİZLERDEN ARINDIRIN : ABBYY BUSSİNNES CARD READER

Kartvizitlerinizi dijital ortamda saklamanıza yarayaak bir uygulama. Artık yırtıldı, kayboldu derdine son vermiş arayüzü basit kullanışlı bir uygulama. Sen hala cüzdanınımı şişiriyorsun haydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir